SAP BW/ BO Frontend developer (Javascipt)

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Náš klient je společnost, která implementuje, vyvíjí a udržuje stávající a nové, uživatelsky přátelské frontend aplikace v SAP BI pro interní klienty působící převážně v oblasti automotive.

Jejich BI aplikace jsou postavené na SAP BW a SAP BO nástrojích (SAP BO Lumira Designer).

Pro zpříjemnění používání svých aplikací interním klientům této společnosti, hledáme zkušeného frontend vývojáře.

POPIS POZICE

Vaše úkoly:

Ne této pozici budete ve spolupráci s naším SAP BI týmem implementovat nové a rozvíjet stávající BI aplikace, vytvářet frontendové komponenty pro integraci do dashboardů a kokpitů. Součástí Vaší práce může být rovněž definování SAP BW queries nebo workbooků.

Vaší náplní práce bude tedy konkrétně:

  • Vývoj analytických aplikací pro SAP BI (SAP BW/BO)
  • Implementace a zlepšování framework aplikací pro BI dashboardy a kokpity
  • Vývoj použitelných komponent pro naše BI frontend aplikace
  • Vývoj Fiori aplikací pro mobilní přístroje
  • Denní komunikace s kolegy a interními klienty v češtině a angličtině

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání v IT
  • Zkušenosti s vývojem web aplikací, vývoj v Lumira BO designer je výhodou
  • Znalost HTML5, JavaScript a CSS
  • Vysoký standard v oblasti vývoje udržovatelných aplikací a splnění očekávaného času dodání
  • Základní znalost analytických procesů a aplikací (dashboardy nebo kokpity)
  • Znalost prostředí SAP (SAP BI/BO, Fiori) je výhodou
  • Plynulá angličtina, němčina je výhodou
  • Zodpovědnost, zaměření na kvalitu, komunikace, rozvoj
  • Týmovost

NABÍZÍME

  • Přátelskou atmosféru
  • Částečný home-office
  • Práci v krásné kanceláři v Ostravě
  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Dovolená 5 týdnůVzdělávací kurzy, školení
  • KafetérieFiremní školkaFiremní akce

Zaujala Vás tato pracovní příležitost? Neváhejte mi zaslat svůj životopis.

Těsím se na Vaši reakci!

KONTAKT

Petra Štěrbová
petra.sterbova@experis.cz
+420731412527