IT Helpdesk – tiketovací systém

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Plzeňský,
Město: Plzeň

Máte zkušenosti na poli IT helpdesk, pracoval jste s tiketovacím portálem a rád pomáháte uživatelům? Mám skvělou nabídku práce přímo v Plzni.

POPIS POZICE

  • Konfigurace a instalace služeb, administrace služeb
  • Podpora IT systémů a uživatelů
  • Instalace HW a implementace SW pro uživatele
  • Správa klíčových firemních systémů, serverů a infrastruktury
  • Zajištění tiketovacího porálu
  • Organizace a řízení řešení problémů
  • Analýza a řešení problémů v IT systémech.

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ vzdělání
  • 1-2 roky praxe jako IT support
  • Základy administrace Windows, Lotus notes, outlook
  • Povědomí o sítích a protokolech
  • Znalost MS Office produktů jako uživatel
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní komunikace
  • Samostatnost, pečlivost a výbornou komunikativnost
  • Orientace v IT
  • Analytické schopnosti.

NABÍZÍME

  • zajímavou a zodpovědnou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti
  • moderní pracovní prostředí
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • podnikové stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dojíždění

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999