Linux Administrátor

Obor: IT konzultace, IT správa, IT konzultace, IT správa,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Jsi linuxový nadšenec a zajímají tě moderní technologie jako Kubernetes a Docker? Pak se přihlaš! Hledám do týmu administrátora, který se bude starat o kompletní správu interní platformy IPTV.

Jsme česká SW společnost zabývající se vývojem kompletního řešení pro multimediální platformy IPTV a OTT. Působíme na českém trhu více než 10 let a spolupracujeme s předními mobilními operátory a poskytovateli televizního vysílání.

POPIS POZICE

Důležitá informace ne úvod – nejsme Held Desk! Budeš součástí menšího, velice přátelského týmu Linuxových nadšenců. Kromě 2nd podpory našich uživatelů budeš mít na starost i poskytování expertního know-how našim juniornějších kolegům.

Co bude náplní tvé práce?

  • Podílení se na rozvoji systému pro dohled, bezpečnost, deployment a další
  • Instalace a konfigurace serverů platformy (komponenty IPTV platformy, DRM systémy třetích stran, podpůrné služby)
  • Supervize upgradů platformy

PROFIL KANDIDÁTA

Co by jsi měl umět?

  • Dobrá znalost TCP/IP (konfigurace siťového stacku a debug problémů z pohledu serveru)
  • Zkušenost s provozem některé z relačních databází (PostgreSQL/Oracle/SQL)
  • Komunikativní angličtina (úroveň B2)

NABÍZÍME

Co ti za to můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní doba a sick days
  • Možnost home office
  • Masáže na pracovišti
  • Multipassku, Multisportku
  • Moderní IT vybavení a zvýhodněný mobilní tarif
  • Kancelář v moderní budově AFI Karlín Butterfly s možností parkování

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz