MEDICAL SALES MANAGER – vedení týmu

Obor: Vyšší management, Zdravotnictví a farmaceutika,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský, celá ČR,

Zajímavá příležitost pro zkušené KAM a Area Sales Managery z oblasti farmacie. Hledáme Sales Medical Managera/ Managerku pro mezinárodní společnost působící v oblasti FMCG a farmacie.

POPIS POZICE

Co bude Vaším úkolem?

  •  Vypracovávat a implementovat strategické pokyny (produkt, propagace) v souladu s firemní strategií společnosti
  •  Dohlížet, vést a zajišťovat firemní (v konkrétní kategorii)
  •  Budovat vztahy s KOL, aktivně se účastnit klíčových kongresů.
  •  Tvořit lékařské marketingové plány a POS materiály v koordinaci s Brand Marketing Managerem
  •  Rozvíjet a budovat povědomí o značce/ produktech
  •  Práce v interním CRM + reporting nadřízenému (GM)

Také budete mít na starosti:

  •  Vedení a motivaci KAM týmu v ČR a SR
  •  Nastavování týmových a individuálních obchodních cílů, dohlížet na jejích plnění
  •  Motivaci a inspiraci týmu k efektivní a kreativní práci v terénu
  •  Vyhodnocování výkonů, KPI´s, nastavování akčních plánů
  •  Školení a zlepšování prodejních a produktových dovedností v týmu
  •  Komunikaci mezi distributory, marketingem a prodejním oddělením

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme? Co by jste měli splňovat?

  •  VŠ
  •  Nutná je zkušenost s obchodní pozicí ve farmacii (vazby s KOL)
  •  Vedení obchodního týmu podmínkou (5 let a více)
  •  Znalost angličtiny alespoň na úrovni B1 (převážně písemná komunikace)
  •  Kreativní a energická osobnost, která umí přicházet s nápady
  •  Spolehlivost, samostatnost, reprezentativní vystupování
  •  Schopnost vést a motivovat tým
  •  Aktivní řidič + ochota cestovat v rámci celé ČR a SR

NABÍZÍME

  •  Možnost seberealizace a vedení týmu v mezinárodní společnosti
  •  Atraktivní finanční ohodnocení
  •  Automobil i k soukromému využití
  •  Týden dovolené navíc
  •  5 sick days
  •  Multisport kartu
  •  Příspěvek na penzijní připojištění
  •  Sleva na firemní produkty
  •  Stravné (diety)

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz