SALES ENGINEER

Obor: Nákup a sourcing, Výroba a vývoj, Nákup a sourcing, Obchod, Výroba a vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Skloubit znalosti inženýringu a obchodní dovednosti je často velmi náročné. Ze zkušenosti víme, že inženýři moc netíhnou k obchodu, a naopak ne všichni obchodníci mají dostatečné znalosti strojírenství nebo průmyslu. Pokud však dokážete tyto dvě oblasti prolnout a tuto novou profesní výzvu přijmete, čeká Vás u našeho klienta zářná budoucnost.

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost specializující se na vývoj a výrobu ložisek, aktuálně hledáme zdatného obchodníka s technickým zázemím. Vaším úkolem bude pečovat o současné portfolio klientů firmy, nadále je rozvíjet a aktivně získávat další. Na Vaši náročnou práci Vás na začátku náležitě připravíme a dostane se Vám za ni skutečně motivující mzdové ohodnocení.

POPIS POZICE

  • Udržování a rozvoj současných obchodních vztahů s aktuálními klienty
  • Zpracování obchodních plánů
  • Zastřešení všech prodejních kanálů a propagace produktů firmy
  • Hledání nových obchodních příležitostí

PROFIL KANDIDÁTA

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • Min. 2 roky zkušeností v průmyslovém prodeji
  • Pokročilá znalost AJ
  • Ochota cestovat
  • Zaměření na zákazníka

NABÍZÍME

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Práci ve stabilní mezinárodní firmě na HPP
  • Provize z prodeje
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon, notebook
  • Odborné zaškolení
  • Nástup ihned, případně dohodou
  • Místo výkonu práce v sídle firmy – Praha

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete mi prosím svůj životopis v AJ na email milan.jirousek@experis.cz, případně mne kontaktujte na telefonu 734 173 422.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@experis.cz
+420 734 173 422