DevOps/CI Developer

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Chtěl by ses naučit vyvíjet v Angularu, ale nedostal jsi ještě příležitost? Přihlaš se! Staň se součástí našeho brněnského BI (Business Intelligence) týmu, kde si můžeš vybrat sám na čem budeš pracovat a co se chceš naučit – continuous integration (Jenkins + Docker), frontend (Angular) a data warehouse (MariaDB, Oracle, MSSQL, MySQL).

POPIS POZICE

Co bude náplní tvé práce?

  • Administrace Linux serverů
  • Správa vývoje Continuous Integration (Docker, Jenkins)
  • Tvorba automatizovaného prostředí
  • Kooperace a komunikace s vývojáři a dalšími týmy

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět?

Minimální požadavky:

  • Znalost administrace Linuxu
  • Znalost skriptovacího jazyka (Python/Bash/Shell/Powershell/Javascript)
  • Znalost relační databáze (SQL/Oracle/MSSQL, MySQL)

Výhodou:

  • Znalost Angularu/Typescriptu
  • Znalost Apache/Tomcat

NABÍZÍME

Co ti za to nabídneme?

  • 6 týdnů dovolené
  • 13.plat
  • Relokační baliček pro cizince
  • Sick Days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v menší, stabilní společnosti, v neformálním prostředí
  • Benefitní systém formou Cafeteria

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz