PROVOZNÍ MANAŽER PRO KLÍČOVÉ KLIENTY

Obor: Bezpečnost a ekologie, Služby, Stavebnictví, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,

Pro významného dodavatele Facility Services hledáme zkušené kandidáty/kandidátky na pozici PROVOZNÍHO MANAŽERA PRO KLÍČOVÉ KLIENTY

POPIS POZICE

Co budete mít na starosti?

  • · Řízení odborných a technologických postupů prací všech integrovaných facility služeb (TZB, Úklidové služby, Catering a další)
  • · Plánování, organizace a řízení práce jednotlivých podřízených zaměstnanců
  • · Budete zodpovědný za dodržování BOZP a PO
  • · Aktivní spolupráce na kalkulacích a rozjezdech nových zakázek
  • · Provádění kontrol kvality poskytovaných služeb
  • · Spolupráce na interním auditu zakázek a dohled nad realizací případných nápravných opatření
  • · Kontrola a řízení zakázek a řízení dokumentace
  • · Spolupráce na přípravě rozpočtu a zodpovědnost za jeho plnění
  • · Kontrola měsíčních ekonomických výsledků, zodpovědnost za plán a realizaci nápravných opatření v případě nenaplnění rozpočtu
  •   Schvalování objednávek a kontrola dodržování technologické kázně
  • · Řízení individuální a síťové zakázky v rámci regionu či přidělené oblasti zodpovědnosti,
  • · Řešení žádostí, případně stížností, zákazníka nebo zaměstnance
  • · Zodpovědnost za hodnocení spokojenosti zákazníka a nastavení akčních plánů pro další zlepšování

PROFIL KANDIDÁTA

  • · VŠ (technický směr výhodou)
  • · Praxi a orientaci v problematice Facility Services
  • · Zkušenost s řízením zakázek v průmyslu
  • · Orientace na výsledek a analytické myšlení
  • · Znalost ekonomiky, finančních toků a finančních výkazů
  • · Praktickou zkušenost s vedením lidí, komunikativnost a asertivitu
  • · Rozhodnost, schopnost přijmout odpovědnost, samostatnost a profesionalitu
  • · Komunikativní AJ – denní využití
  • · Dobrou znalost práce s MS office
  • · ŘP sk. B, aktivní řidič

NABÍZÍME

  • · Stabilní pracovní místo v silné nadnárodní společnosti
  • · Zajímavá fixní mzda
  • · Práci na HPP s pružnou pracovní dobou
  • · Mobilní telefon, notebook a automobil k soukromým účelům
  • · MultiSport Karta
  • · Příspěvek na penzijní připojištění

V případě Vašeo zájmu o tuto pozici mi prosím pošlete CV.

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz