Specialista podpory aplikací se znalostí SQL a Linux

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 6, Brno

Mezinárodní obchodní společnost, která se věnuje nejmodernějším technologiím, hledá do svého týmu posilu na pozici Specialisty podpory aplikací. Rychlý růst místního finančního sektoru přitahuje ještě větší konkurenci, a tak budete součástí IT profesionálního týmu s přístupem k novým technologiím a s možností zdokonalovat a plně využívat své odborné znalosti.

Hledáme do týmu kolegu, který se orientuje v oblasti IT, má zkušenost s Linuxem a SQL databázemi, domluví se anglicky, protože nepůsobíme nejen v České republice, ale i na Slovensku, v USA a v mnoha asijských zemích.

Pokud z Vás vyzařuje pracovitost, zapálenost, a nebo se chcete naučit, jak pracovat s různými technologiemi, jste víc než vítáni!

POPIS POZICE

Vaší náplní práce bude:

– instalace a podpora aplikace v multikulturním prostředí,
– oprava chyb a implementace,
– odpovědnost za plnění úkolů – včas, v požadované kvalitě,
– řešení složitých problémů / požadavků se zákazníky
– komunikace a spolupráce se zákazníky, programátory, analytiky a testery.

PROFIL KANDIDÁTA

– 2 roky zkušenosti s podporou nebo správou aplikací,
– praktické zkušenosti s SQL a Linuxem,
– analytické a komunikační dovednosti, protože budete v každodenním kontaktu jak s obchodem, tak s vývojáři,
– angličtina min. B2, čeština, případně slovenština,
– ochota mít pravidelné pohotovostní služby

NABÍZÍME

– Flexibilní pracovní doba
– Notebook a mobilní telefon
– Příspěvek na stravu
– Kariérní růst v rámci firmy
– Možnost technických školení
– Věrnostní bonus
– Příspěvek na penzijní připojištění
– Možnost služebních cest (Čína, Rusko, Vietnam, Filipíny, Indonésie, Indie atd.)
– Roční bonus
– 5 týdnů dovolené
– 2 sick-days za rok

KONTAKT

Nikola Haluzová
nikola.haluzova@manpower.cz