Elektrotechnik řídících jednotek – AJ a vyhláška 50

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Plzeňský,

Jste elektrotechnický specialista každým coulem, vyznáte se v řídících jednotkách, vlastníte vyhlášku 50 a domluvíte se anglicky obstojným způsobem? Pokud ano, ráda se s Vámi sejdu. Více info na 730 580 999 a níže v inzerátu.

POPIS POZICE

– Montáž speciálních řídících jednotek podle schématu, které jsou mimo standardní výrobu
– Denní komunikace s R&D oddělením v mateřské společnosti
– Plnění dodacích termínů zákazníků
– Komunikace s dodavateli a zákazníky v Evropě/Asii
– Vedení 1-2 operátorů v případě velkého množství zakázek
– Účast na denních výrobních poradách, reportování zákaznických reklamací

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ – technického směru
– Min. 3 roky praxe v oblasti elektro
– Vyhláška 50
– Obecná znalost elektrických schémat zapojení
– Zkušenosti s montáží elektro komponent
– Komunikativní znalost AJ podmínkou – komunikace s dodavateli i zákazníky v zahraničí, komunikace s mateřskou společností

NABÍZÍME

– Práci ve stabilní společnosti – menší výrobní tým
– Příspěvek na dopravu
– Příspěvek na penzijní připojištění
– Obědy a káva zdarma

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@experis.cz
+420 730 580 999