Vedoucí plánovačů výroby s přesahem do logistiky

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Příbor, Kopřivnice, Ostrava

Máte zkušenosti s plánováním toku materiálu na jednotlivé etapy výroby? Působíte nebo jste již průsobil/a na vedoucí pozici? Podpořte tedy tým plánovačů výroby. Čeká vás zázemí mezinárodní společnosti s celou řadou benefitů.

POPIS POZICE

– Vytváří týdenní plán montáží přidělených výrobních linek na základě požadavků oddělení logistiky

– Kontroluje tok materiálů k finální montáží výrobku

– Zpracovává směnové plány výroby podskupin pro montáž finálních výrobků

– Vyhotovuje a vyhodnocuje směnové plány pro jednotlivé typy výrobních operací s ohledem na kapacitní možnosti výrobních zařízení a počty pracovníků v jednotlivých profesích

– Podílí se na zavádění nových programů, ověřovacích sériích a výrobních odchylkách

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání technického či ekonomického směru

– Zkušenosti v oblasti plánování výroby

– Dobrá znalost práce na PC MS Office

– Znalost AJ

– Velmi dobré organizační, plánovací, komunikační a prezentační dovednosti

– Odolnost vůči stresu

– Řidičský průkaz skupiny B

NABÍZÍME

– Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

– Příspěvek na dopravné

– 5 týdnů dovolené

– Příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další…

– Možnost odborného a kariérního růstu

– Pracoviště vybavená špičkovou technikou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274