CLIENT RELATIONS MANAGER (LOGISTIKA)

Obor: Doprava a logistika, Nákup a sourcing, Vyšší management, Doprava a logistika, Marketingová komunikace a PR, Obchod, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Do úspěšného týmu našeho významného klienta podnikajícího v oblasti dopravy a logistiky hledáme zkušené kandidáty, kteří se nebojí aktivní práce s klienty.

Na své pozici budete podporovat stávající klienty společnosti, budovat a rozvíjet společné vztahy. Vaším úkolem bude zajistit, že je zákazník spokojen a identifikovat další možnosti rozvoje spolupráce. Odměnou Vám bude nadstandardní mzda (60.000 – 80.000 Kč) a spousta dalších benefitů.

POPIS POZICE

– Budování vztahů s klíčovými zaměstnanci zákazníka
– Podpora klientů při implementaci nových procesů
– Vytváření plánů k naplnění zákaznických potřeb
– Řešení požadavků a problémů klientů
– Schůzky s klienty za účelem zjištění spokojenosti
– Spolupráce s interními týmy k zabezpečení zákaznických potřeb
– Spolupráce s obchodním týmem

– Prokazatelné zkušenosti z obdobných pozic (např. Client Relations Manager, Relationship Manager) min. 4 roky
– Orientace na zákazníka
– Schopnost řešit problémy s klidnou hlavou
– Ochota cestovat
– Pokročilá znalost AJ
– Předchozí zkušenosti ze zákaznického servisu výhodou

NABÍZÍME

– Atraktivní mzdové ohodnocení (fixní plat 60.000 – 80.000 Kč)
– Práci v renomované mezinárodní společnosti
– Nástup možný IHNED
– Pestrá škála firemních benefitů
– HPP, lokalita – Praha

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete mi prosím svůj životopis v AJ na email milan.jirousek@experis.cz, kontaktujte mě na telefonu 734 173 422, případně reagujte skrze odpovědní formulář níže.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

Těším se na spolupráci!

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@experis.cz