ACCOUNT MANAGER Junior – IT

Obor: IT konzultace, Nákup a sourcing, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: sídlo Praha 5

Zde je ta pravá příležitost pro ty z vás, kdo mají nadšení a chuť být obchodníkem/obchodnicí a baví je nové technologie a chtějí do světa ITC. Čtěte dále a pak mi pošlete životopis. Zn: Spěchá!!!

POPIS POZICE

Co Vás čeká?

  • · řízení obchodních vztahů se zákazníky (péče o stávající i nové zákazníky)
  • · identifikace nových obchodních příležitostí
  • · aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • · prodej řešení a produktů z oblasti IT ( IP telefonie, Call Centra, Device Management, Service Desk, Security IT infrastruktura, videokonference a další)
  • · vedení osobních obchodních jednání se zákazníky
  • · odpovědnost za plnění obchodního plánu
  • · příprava a kompletace obchodních nabídek
  • · příprava prezentací
  • · spolupráce na marketingových akcích

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme?

  • · VŠ/SŠ
  • · anglický jazyk na komunikativní úrovni – denní využití
  • · min.1 rok zkušeností s prací obchodníka
  • · znalost trhu ICT výhodou
  • · velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
  • · vynikající prezentační a vyjednávací dovednosti
  • · zodpovědnost, kreativita, samostatnost
  • · dobrou znalost práce s MS Office
  • · řidičský průkaz skupiny B
  • · trestní bezúhonnost

NABÍZÍME

Toto Vám nabídneme:

  • · zajímavou práci v mezinárodní společnosti s dlouholetými zkušenostmi v oblasti ICT
  • · atraktivní platové ohodnocení s vysokou bonusovou složkou
  • · profesní růst (školení, semináře, vzdělávaní)
  • · pružnou pracovní dobu, možnost home-office
  • · příspěvek na stravování
  • · příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • · notebook, služební mobil,
  • · služební auto (i soukromě)
  • · sídlo společnosti v Praze 5
  • · možnost působení v rámci celé ČR
  • · nástup nejpozději 10.9. (startujeme projekt, kterého budete nedílnou součástí)

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz