BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER – CEE

Obor: Doprava a logistika, Vyšší management, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Do obchodního týmu našeho významného klienta podnikajícího v oblasti dopravy a logistiky hledáme zkušeného obchodníka, který se nebojí akvizic. Na své pozici budete připravovat obchodní strategie, cestovat po regionu střední a východní Evropy a vyhledávat nové obchodní příležitosti. Za Vaši práci získáte skutečně nadstandardní fixní mzdu (až 120.000,-Kč).

POPIS POZICE

– vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu CEE
– vytváření obchodní strategie
– prezentace produktů a služeb společnosti potenciálním klientům
– akviziční schůzky
– příprava obchodních smluv

PROFIL KANDIDÁTA

– prokazatelné zkušenosti na obdobné obchodní pozici
– angličtina na úrovni C1
– znalost trhu
– vynikající komunikační a vyjednávací dovednosti
– ochota cestovat

NABÍZÍME

– atraktivní mzdové ohodnocení (fixní plat 80.000 – 120.000)
– práci v renomované mezinárodní společnosti
– nástup možný IHNED
– firemní benefity
– HPP, lokalita – Praha

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete mi prosím svůj životopis v AJ na email milan.jirousek@experis.cz. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Případně mne kontaktujte na telefonu 734 173 422.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Milan Jiroušek
milan.jirousek@experis.cz