Automatizační Engineer / PLC programátor

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Plzeňský,

Máte elektro vzdělání, komunikativní angličtinu nebo němčinu a znalosti z elektrotechniky? Rádi byste uplatnili své zkušenosti s PLC, ale nemůžete najít to pravé? Máme pro Vás zajímavou příležitost, ve společnosti, kde si svých zaměstnanců váží. Neváhejte nám zaslat Váš životopis!

POPIS POZICE

· návrh a tvorba řídících částí výrobních zařízení, testerů a jednoúčelových přípravků

· návrhy automatizačních obvodů, jejich náhrad a optimalizace jejich funkce

· podpora a optimalizace výrobního procesu

· ideálně vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání – elektrotechnické (není podmínkou)

· znalost AJ nebo NJ (pohovor v cizím jazyce)

· znalost elektrotechniky a automatizační techniky

· znalost pneumatických pohonů výhodou

· zkušenosti s programováním PLC a programovatelných relé (Simatic S7, Logo)

· vyhláška 50/1978 Sb. § 5 a vyšší (není podmínkou, možnost absolvování školení u zaměstnavatele)

· ŘP sk. B

· samostatnost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, flexibilita

· manuální zručnost

NABÍZÍME

· atraktivní a různorodou práci ve stabilní zahraniční společnosti s rodinným duchem a pohodovou atmosférou

· pracovní smlouva na dobu neurčitou

· 7,5 hodinovou pracovní dobu

· 25 dní dovolené

· příspěvek na penzijní připojištění

· letní a vánoční prémie

· zvýhodněné mobilní tarify

· stravenkové karty

· občerstvení na pracovišti – ovoce, voda, káva, čaj

· firemní akce

· možnost jazykových kurzů na pracovišti, další vzdělávání

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz