RESTAURANT GENERAL MANAGER – Praha

Obor: Nákup a sourcing, Obchod, Retail, Služby,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Praha – různé lokality

Hledáme energické manažery/ manažerky, kteří umí vést lidi a zároveň jsou součástí týmu.

Rosteme a otvíráme nové provozovny nejen v Praze, ale po celé ČR, proto hledáme Manažera/ku restaurace rychlého občerstvení.

POPIS POZICE

Manažer restaurace řeší a zodpovídá za :

  •  Hladký chod a provoz celé restaurace
  •  Sleduje finanční výsledky restaurace, zpracovává analýzy, zodpovídá za celkovou profitabilitu restaurace
  •  Je aktivně přítomen a také se podílí na vedení směn v restauraci (plánuje si je sám)
  •  Nabírá a školí zaměstnance do svého týmu (ve spolupráci s HR)

PROFIL KANDIDÁTA

Koho hledáme ?

Především energickou a pozitivní osobnost, která:

  •  Umí vést a motivovat větší tým (50 – 70 lidí)
  •  Má zkušenost s vedením provozu v oblasti gastronomie, nebo retailu (oblast fast food velkou výhodou)
  •  Umí řešit stresové situace s chladnou hlavou
  •  Má silně prozákaznický přístup
  •  Je jí vlastní obchodní myšlení a má analytické schopnosti

NABÍZÍME

Naše nabídka:

  •  Možnost vést lidi a rozvíjet se
  •  Stabilita mezinárodní společnosti, kde lidi pracují rádi
  •  Motivační finance – fix + odměny v závislosti dle ziskovosti restaurace
  •  13. plat
  •  Kafetérie 18 000 ročně
  •  Týden volna navíc (family days)
  •  Společné akce
  •  Pracovní smlouva na neurčito

Těším se na Vaše životopisy.

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz