Technický specialista – vhodné i pro absolventy!

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Hledáme technickou posilu do týmu BigData/HPC (High Perfomance Computing), zaměřenou především na oblast Linux/HPC/BigData IT systémů, která bude odpovědná za implementaci a support projektů zejména v oblasti entriprise řešení pro HPC. Pozice je otevřená i pro absolventy!

POPIS POZICE

  • Implementace Linux/HPC systémů ve společném týmu
  • Analýza a řešení HW a SW servisních incidetů a to samostatně, či s podporou vyšších úrovní supportu
  • Remote zásahy (SW) či ojediněle onsite (HW) na zákaznických projektech
  • Komunikace s dodavateli jednotlivých subsystémových řešení, partnery a zákazníkem

PROFIL KANDIDÁTA

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Angličtina na min. úrovni B2
  • Ochotu neustále se vzdělávat (self study, webex training, zahraniční školení)
  • Dobrou znalost Unix, nebo Linux prostředí
  • Schopnost použití alespoň jednoho *xového skriptovacího jazyka (bash, perl, python, atd.)
  • Orientace v architektuře současného serverového HW (x86_64)
  • Orientace v problematice sítí – základy L2 + L3 supportu
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME

  • 6 týdnů dovolené
  • Jednoukrát ročně proplacené první 3 dny nemoci do 100% výše
  • Flexibilní pracovní doba a možnost home office (po zapracování a domluvě s manažerem)
  • Systém benefitů kafeterie (až do výše 14 tis. Kč/ročně)
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Mobilní telefon (+firemní tarif i pro soukromé účely)
  • Služební notebook
  • Stravenky/Stravenková karta
  • Možnost kariérního růstu v rámci organizace
  • Účast na mezinárodních projektech
  • Možnost interních jazykových kurzů, školení a získávání certifikací
  • Přátelský tým a pravidelné mimopracovní akce

Místo výkonu práce

  • Praha 4 (5 min. od stanice metra Pankrác)

Těšíme se na Váš životopis!

KONTAKT

Lukáš Michálek
lukas.michalek@experis.cz