Operations manager – Logistika

Obor: Vyšší management, Doprava a logistika, Vyšší management,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský, Pardubický,

Pro společnost zabývající se celosvětově dopravou, logistikou, skladováním a hubingem hledáme vedoucího divize operations. Pracujte na jedné z nejvyšších pozic v na Evropské centrále která sídlí v České republice.

POPIS POZICE

– Vedení několika skladů lokalitě středních čech

– Nepřímé vedení stovek zaměstnanců, příme vedení do 10ti lidí

– Zodpovědnost za P&L jednotlivých útvarů

– Spoluúčast na tvorbě obchodní strategie

– Rozšířování portfolia produktů

– Realizace zakázek v rámci ČR

PROFIL KANDIDÁTA

– Manažerské zkušenosti s vedením lidí

– Zkušenosti z logistického prostředí (outsourcing, 4PL, automotive, FMCG…)

– Výborná znalost anglického jazyka – reporting do EMEA, obchodní setkání

– Zkušenosti s vedením obchodních schůzek na nejvyšší úrovni

– Ochota cestovat na služební cesty především v rámci Evropy

NABÍZÍME

– možnost realizace a vytvoření strategie v nadnárodní společnosti

KONTAKT

Jakub Klimeš
jakub.klimes@experis.cz
+420 733 627 722