Windows server specialista Senior

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Jsi nadšenec do Windows serverů a baví tě komunikace se zákazníky? Pak hledáme právě tebe! Do divize informačních technologií v Brně hledáme aktuálně seniorního kolegu na pozici IT Specialisty, který bude provádět 3rd level support Windows serverů pro naše zákazníky (většina zákazníků je z Brna a okolí).

POPIS POZICE

Co budeš mít na starost?

  • Správu IT svěřeného portfolia firem, od koncových stanic, přeš síť až po servery a konektivitu

PROFIL KANDIDÁTA

Co musíš umět?

Miminální požadavky:

  • Znalost serverového HW (ideálně Dell, HP a Lenovo)
  • Znalost storage SAN a NAS a tvorby RAID
  • Znalost síťové topologie, TCP/IP a UDP protokolů, DNS/Wins, DHCP, Firewall
  • Znalost Windows serveru 2008 – 2016
  • Znalost Exchange serveru 2007 – 2016
  • Znalost Active Directory
  • Znalost serverové virtualizace (VMware/Hyper-V)

Výhodou:

  • Znalost Cisco zařízení a/nebo MikroTik
  • Zkušenost s administrací UNIX, Linux
  • Znalost scriptování (PowerShell)

NABÍZÍME

Co ti za to nabídneme?

  • Flexibilní pracovní dobu a částečný home office
  • Zvýhodněné sportovní aktivity
  • Mobilní telefon a notebook
  • Stravenky
  • Dáváme možnost absolvovat různorodé vzdělávací kurzy a školení – ať už odborné certifikované semináře, školení měkkých dovedností nebo třeba angličtinu
  • Navíc, abychom se odreagovali od práce, jezdíme společně lyžovat do Alp a na cyklistické výlety!

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz