Obchodní zástupce

Obor: IT konzultace, Obchod,
Lokalita: Středočeský, Plzeňský,

Máte zkušenosti jako obchodní zástupce a zajímáte se o oblast IT? Hledáte zaměstnání, které Vás bude bavit a kde si budou vážit Vašich schopností? Chcete za svoji dobře odvedenou práci odpovídající finanční ohodnocení?

Pokud ano, pak hledáme právě Vás!

Nabízíme práci ve slovenské společnost, které má v plánu svoji nabídku služeb rozšířit i do ČR.

POPIS POZICE

– Komunikace s externími zákazníky jak telefonicky tak osobně

– Akvizice nových obchodních příležitostí

– Prezentace služeb a produktů u zákazníka

– Zpracovávání dokumentace, smluv a agendy

– Vypracovávání cenových nabídek, uzavírání obchodních smluv

– Práce s interním informačním systémem společnosti

– Administrativní, kancelářské a kontrolní práce

– Pravidelný reporting na denní bázi

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ
– AJ – základy
– ŘP. sk. B
– Reprezentativní vystupování
– Obchodní zkušenosti jsou vítány
– Zodpovědnost
– Vysoké pracovní nasazení

NABÍZÍME

– Práci ve stabilní perspektivní společnosti

– Dlouhodobá spolupráce

– Práci v mladém dynamickém kolektivu

– Stabilní příjem

– Zajímavé finanční ohodnocení

– Zaměstnanecké výhody

– Odborný profesní růst osobnosti

– Notebook

– Mob. telefon

– Auto

– Home office

KONTAKT

Michal Kimmel
michal.kimmel@experis.cz