Java Developer

Obor: IT vývoj, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Naše společnost, Asseco Central Europe (Asseco CE), je jedním z nejsilnějších softwarových
domů ve střední a východní Evropě. Působí v České republice, Slovensku, Maďarsku a
regionu DACH. Patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v
oblasti informačních technologií. Realizujeme náročné projekty jak pro komerční sféru, tak
pro státní správu a samosprávu. Jsme součástí mezinárodní skupiny Asseco (Asseco Group),
která působí ve více než 50 zemích světa a zaměstnává více než 21 000 lidí.

POPIS POZICE

 Práce v týmu na rozsáhlých projektech v oblasti Geografických informačních systémů
(GIS) a systémů pro Správu majetku (Asset management). Naše systémy jsou
nasazeny zejména ve společnostech zabývajících se distribucí energií, ale i u
významných zákazníků z oblasti statní správy a samosprávy v České republice i
zahraničí.
 Vývoj moderních Java EE aplikací
 Komunikace s vývojovým týmem a projektovým manažerem

PROFIL KANDIDÁTA

 VŠ/SŠ vzdělání technického směru
 Praxe s programováním v jazyce Java
 Zkušenost s implementací aplikační logiky v Java EE – SOA, RESTful Services,
WebServices
 Znalost SQL, výhodou zkušenosti s databázemi PostgreSQL, Oracle
 Výhodou zkušenosti v oblasti GIS
 Komunikativní znalost AJ
 Schopnost týmové spolupráce, samostatnost, proklientský přístup, motivace k dalšímu
odbornému rozvoji, otevřenost vůči novým technologiím
 Flexibilita

NABÍZÍME

 zajímavou a zodpovědnou práci na dlouhodobé bázi
 zázemí stabilní a silné společnosti
 příjemné pracovní prostředí
 širokou škálu firemních školení
 příležitost pro vlastní odborný rozvoj
 odpovídající finanční ohodnocení a široké spektrum benefitů (5 týdnů dovolené, sick
days, výuka cizích jazyků, penzijní připojištění, sportovní aktivity, slevy na telefonní
paušály, vzdělávací kurzy, atd.)
 nástup je možný ihned

KONTAKT

Jakub Dubovan
Jakub.Dubovan@manpower.cz