Java Developer – Health

Obor: IT konzultace, IT správa, IT vývoj, Výroba a vývoj, IT konzultace, IT správa, IT vývoj,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Nemecký výrobca zdravotníckych pomôcok Hartmann Rico hľadá do teamu 4 vývojárov skúseného developera, ktorý bude vyvíjať a udržiavať interné aplikácie na podporu firemných procesov (výroba, obchod, marketing).

POPIS POZICE

  • vývoj nových vecí 30 %
  • 60 % vylepšovanie a podpora vnútropodnikových aplikácií (výroba, automatické spracovanie dokumentov a generovanie cenníkov, podpora SAP)
  • vývoj frontendu v JS 10 %
  • team je začlenený do medzinárodnej firemnej štruktúry OneIT, ktorá vyvíja najnovšie technológie v oblasti digitalizácie zdravotníctva (napr. na monitorovanie stavu pacienta)
  • od januára budúceho roku sa kancelárie sťahujú do Řečkovíc do tzv. Farmacentra, kde vyrastie IT oddelenie až z 17 špecialistami, ktorí sa budú vo veľkej miere účastniť medzinárodných projektov

PROFIL KANDIDÁTA

  • Java
  • SQL
  • AJ úroveň B1

NABÍZÍME

  • Home office každý piatok
  • Možná aj spolupráca na IČO
  • Ročný bonus 11 000 CZK, 50 % zľava na výrobky firmy (chytré hodinky, váhy, zdravotnícke výrobky, meradlá tlaku, …)
  • 5 týždňov dovolenky, 80 Kč stravenky
  • Cafetéria system 2000 Kč/ročne, 2 % z hrubej mzdy ako príspevok na penzijko, príspevok na dopravu (1000 kč/mes. nad 30 km)

Práca s technológiami:

  • Java EE, JavaScript, jQuery, Git, Adobe Experience Manager, MS SQL, CSS

KONTAKT

Jakub Dubovan
Jakub.Dubovan@manpower.cz