Technik/projektový odborník pro oblast fotovoltaické elektráren pro RD

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte elektrotechnické vzdělání a znalosti/zkušenosti v oblasti fotovoltaických elektráren?
Láká Vás české pracovní prostředí a mladá dynamická společnost?

V tom případě je zde šance přímo pro Vás, čtěte více!

POPIS POZICE

– kompletní zpracování a příprava projektu fotovoltaických elektráren pro rodinné domy
– komunikace s klienty
– správa a vedení svěřeného projektu od A-Z
– koordinace lidí na stavbě, hlídání a dodržování stanovených termínů
– komunikace s montážním týmem

PROFIL KANDIDÁTA

– min. SŠ vzdělání – elektrotechnické
– vyhl. 50 § 8
– zkušenosti s instalací fotovoltaických elektráren na rodinné domy
– povědomí o dotaci „Nová zelená úsporám” (NZÚ)
– znalost oblasti měničů bateriového úložiště

NABÍZÍME

– zázemí moderní české společnosti v Ostravě
– „rodinnou” atmosféru a možnost být u zajímavých projektů
– možnost profesního růstu – jste-li opravdu dobrý, dáme Vám příležitost profesně se posunout
– stabilní fixní plat + motivující bonusový systém
– 5 týdnů dovolené
– další benefity jsou o komunikaci

Nástup: dohodou
Místo pracoviště: Ostrava

Zaujala Vás pozice? Na Váš životopis se budeme těšit na emailu: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz