Servisní technik

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti z obdobné pozice?
Zajímá Vás oblast tzv. „chytrých domácností” ?
Baví Vás práce v terénu ale zároveň oceníte i práci v moderní kanceláři?

V tom případě je zde šance přímo pro Vás, čtěte více!

POPIS POZICE

Náplň práce, kterou Vám můžeme nabídnout zahrnuje:

– akutní opravy a průběžný servis v rámci svěřeného portfolia (chytré domácnosti, fotovoltaiky)
– montáž fotovoltaických el. v rodinných domech
– technická podpora nejen v terénu
– komunikace s dodavateli energie (ČEZ)

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání – elektrotechnické
– vyhl. 50§8 je pro nás samozřejmostí
– orientaci v oblasti zemnící soustavy, elektroinstalaci, v elektro opravách
– povědomí o PC sítích je rovněž nezbytné

NABÍZÍME

– zázemí moderní české společnosti v Ostravě
– „rodinnou” atmosféru a možnost být u zajímavých projektů
– možnost profesního růstu – jste-li opravdu dobrý, dáme Vám příležitost profesně se posunout
– stabilní fixní plat + motivující bonusový systém
– 5 týdnů dovolené
– další benefity jsou o komunikaci

Nástup: dohodou
Místo pracoviště: Ostrava

Zaujala Vás pozice? Na Váš životopis se budeme těšit na emailu: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz