Projektant elektro

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte elektrotechnické vzdělání a alespoň částečné zkušenosti z obdobné pozice?
Práce v AutoCADu Vás baví?
Chcete změnu a láká Vás pracovní příležitost u úspěšné české společnosti?
Hledáme profesně ale i osobnostně jedinečné lidi, kteří se stanou našimi kolegy – jste to Vy? Neváhejte zaslat Váš životopis ještě dnes..

POPIS POZICE

– Projekční činnost na projektech věnující se tzv. „chytré domácnosti”
– projektování a testování funkčnosti
– zpracování projektové dokumentace
– komunikace s klienty

PROFIL KANDIDÁTA

– SŠ vzdělání – elektro
– povědomí o PC sítích, základy programování
– prokazatelný zájem o obor
– znalost práce v AutoCADu
– povědomí o systému Loxone

NABÍZÍME

– zázemí moderní české společnosti v Ostravě
– „rodinnou” atmosféru a možnost být u startu zajímavých projektů
– možnost profesního růstu – jste-li opravdu dobrý, dáme Vám příležitost profesně se posunout
– stabilní fixní plat + motivující bonusový systém
– 5 týdnů dovolené
– další benefity jsou o komunikaci

Nástup: dohodou
Místo pracoviště: Ostrava

Zaujala Vás pozice? Na Váš životopis se budeme těšit na emailu: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz