Elektro pracovník servisu

Obor: Elektro a automatizace, Elektro a automatizace,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Valašské Meziříčí

Stabilní česká firma hledá do svého kmenového stavu zručného a zkušeného elektrotechnika, kterému je elektro zároveň koníčkem. Kromě pravidelných revizí Vás bude čekat i kreativní část vývojová.

POPIS POZICE

• údržba, servis a konfigurace řídících jednotek
• spolupráce na návrhu elektrických zapojení nových i stávajících zařízení
• podpora pro produktovou skupinu, obchodní a servisní oddělení
• spolupráce s výrobou během elektro přípravy výroby
• zlepšování výrobních procesů na základě požadavků výroby
• zpracování výrobní dokumentace
• školení ostatních zaměstnanců v rámci elektra

PROFIL KANDIDÁTA

• vystudovaná škola elektrotechnického zaměření
• platná vyhláška 50/78 Sb. min. § 6
• zájem učit se novým věcem
• čtení technické dokumentace
• znalost práce na PC
• praxe na obdobné pozici – zkušenosti s elektrickými pohony, elektronickými měřícími systémy, přípravou výroby výhodou

NABÍZÍME

• možnost realizovat se v zajímavém oboru u silné české firmy
• 22 dní dovolené + 3 dny sick days
• flexibilní pracovní doba
• mobilní telefon
• Vánoční bonusy
• možnost kariérního a osobnostního růstu
• po roce smlouva na dobu neurčitou
• dlouhodobá spolupráce
• team buildingové akce

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274