Nákupčí s AJ

Obor: Nákup a sourcing, Nákup a sourcing,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Valašské Meziříčí

Máte zkušenosti z nákupu a zároveň by Vás bavila i logistika? Komunikace v angličtině Vám nečiní problém? Pak se realizujte na pozici nákupčího v české společnosti, která se zabývá dveřními a vratovými systémy.

POPIS POZICE

– objednávání a příjem nakupovaných výrobků od externích dodavatelů, často zahraničních – denní komunikace v angličtině
– plánování toku materiálů
– práce v interním informačním systému
– vykazování Intrastatu (doučíme)

PROFIL KANDIDÁTA

– zkušenosti z oblasti nákupu alespoň 1 rok
– dobrá znalost angličtiny slovem i písmem (dodavatelé z Belgie, Německa a další EU zemí), min. úroveň B2
– vystudovaný technický směr, případně ekonomický
– znalost MS Office
– organizační schopnost

NABÍZÍME

– možnost realizovat se v zajímavém oboru u silné české firmy
– 22 dní dovolené + 3 dny sick days
– mobilní telefon
– Vánoční bonusy
– možnost kariérního a osobnostního růstu
– po roce smlouva na dobu neurčitou
– dlouhodobá spolupráce
– team buildingové akce

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274