Referent s AJ: Správa pohledávek

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Příbor

Hovoříte anglicky, jste dynamická osobnost a práce s Excelem/čísly Vás baví? Pak nadnárodní společnost, která sídlí v Příboře, hledá přesně Vás.

POPIS POZICE

– starost vymáhání pohledávek a správu účtů
– zajišťovat komunikaci se zákazníky společnosti mailovou a telefonickou cestou (maily převažují)
– pracovat v našich interních systémech
– bude spolupracovat s dalšími odděleními naší společnosti (péče o zákazníky, finanční účtárna)

PROFIL KANDIDÁTA

– se orientujete ve finančních výkazech
– máte smysl pro detail
– máte komunikaci na vysoké úrovni a máte přesvědčivou argumentaci
– máte zkušenosti z obdobné pozice

NABÍZÍME

– dotované stravování – závodní kantýna, výborné jídlo
– podpora sportovních aktivit
– pružná pracovní doba
– místo pracoviště Příbor
– poukázky za mimořádné soboty – spíše u dělníků
– 23 dní dovolené
– možnost home office – 2x v měsíci

Pokud práce odpovídá Vašim představám a splňujete požadavky, neváhejte zaslat mi Váš životopis. Těším se na osobní setkání s Vámi.

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz
+420 703 865 274