DISTRICT SALES EXECUTIVE – LOGISTICKÉ SLUŽBY

Obor: Doprava a logistika, Doprava a logistika, Marketingová komunikace a PR, Obchod,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský, celá ČR,
Město: Praha

Máte zkušenosti v obchodu v oblasti logistických služeb?
Chtěli byste ideálně propojit oba obory v jednom zaměstnání?
Chcete komunikovat v angličtině?

Potom je tato nabídka přímo pro Vás!

Nadnárodní společnost, působící v oblasti logistických služeb, hledá do svého týmu motivované kandidáty/tky na pozici: DISTRICT SALES EXECUTIVE

POPIS POZICE

• Péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí
• Dosahování prodejních cílů v regionu
• Navrhování řešení na míru pro svěřené klienty
• Sestavování strategických plánů a dlouhodobých priorit
• Pravidelný reporting – příprava pravidelných reportů a forecastů

PROFIL KANDIDÁTA

• SŠ/VŠ vzdělání
• Min. 3 roky praxe na obdobné pozici v oblasti přepravních služeb, spedice nebo logistiky
• Pokročilá znalost AJ, čeština na úrovni rodilého mluvčího
• Flexibilita, loajalita, komunikativnost
• ŘP sk. B – aktivní řidič

NABÍZÍME

• Motivační platové ohodnocení (fixní plat 30.000 – 50.000 + bonusová složka)
• Práce v renomované mezinárodní společnosti
• Nástup možný IHNED
• Firemní benefity
• HPP, lokalita – Praha, STČ kraj

Dodatečné informace:

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis na email iva.wojnarova@experis.cz s uvedením názvu pozice do předmětu e-mailu. Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.
Případně mne kontaktujte na telefonu 731 637 828.

Aktuální přehled všech námi nabízených pracovních míst najdete na www.experis.cz.

KONTAKT

Iva Wojnarová
Iva.Wojnarova@experis.cz
+420 731 637 828