Technical Shift Leader

Obor: IT správa, Administrativa,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Hledáme člověka, který se orientuje v oblasti IT, má zkušenost s Linuxem a databázemi, chce vést tým a nevadí mu směnný provoz.
Jedná se o vedení týmu Service Desk, který podporuje infrastrukturu napříč 10 zeměmi ve směnném režimu 24/7.

Klient má v současné době čtyři týmy, které rotují na 12 hodinových směnách.

POPIS POZICE

  • Přímé řízení operací týmu Servise Desk.
  • Plánování směn, rozdělování aktivit napříč týmem a odpovědnost za chod týmu.
  • Sledování infrastruktury, zodpovídání dotazů ze zahraničí nebo od kolegů, řešení kritických incidentů
  • Spolupráce s ostatními vedoucími týmů, zejména s NOC a SD, s cílem zajistit řádné plánování a provádění každodenních činností.
  • Nepřetržitý provoz 24/7; Vyžaduje se schopnost pracovat ve 12 hodinových rotujících směnách

  • Vynikající komunikační dovednosti (angličtina a čeština, případně slovenština)
  • Zkušenosti s řešením incidentů
  • Zkušenosti s Linuxem, podporou pro databáze
  • Rychlá orientace do IT procesů a systémů
  • Organizační a prezentační dovednosti
  • Nutná je zkušenosti s monitorovacími systémy
  • Předchozí zkušenost s vedením týmu výhodou, nicméně není nutná
  • Výhodou je znalost principů ITIL

NABÍZÍME

  • roční bonus
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 sick-days za rok
  • Flexibilní pracovní doba
  • Notebook a mobilní telefon
  • Příspěvky na stravu
  • budete součástí IT profesionálního týmu s přístupem k novým technologiím a s možností zdokonalovat a plně využívat své odborné znalosti a využívat
  • Možnost růstu v rámci firmy
  • Technická školení a certifikáty
  • Věrnostní bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Potenciální služební cesty do exotických destinací (jako je Čína, Rusko, Vietnam, Filipíny, Indonésie, Indie atd.)

KONTAKT

Jana Dvořáková
jana.dvorakova@experis.cz
+420 703 865 303