Mistr interní logistiky (3-směnný provoz)

Obor: Výroba a vývoj, Doprava a logistika, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte zkušenosti s vedením lidí v oblasti výroby či interní logistiky v automotive firmě? Jste přesvědčen, že Vás podřízení respektují, dokážete druhé motivovat a vést je k výkonnosti? Pak prosím zvažte tuto pracovní nabídku:

POPIS POZICE

– vedení cca 20 lidí v oblasti interních materiálových toků, včetně zpracování docházek, organizace směn

– přímá odpovědnost za materiálový tok v rámci celého výrobního procesu automotive společnosti

– přímá odpovědnost za dodržování všech technologických, výrobních, pracovních, uvolňovacích a balících instrukcí

– přímá zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce a pracovního prostředí podřízených

– organizování práce svých podřízených zaměstnanců

– řízení nestandardních situací spojených s výrobním procesem a materiálovým tokem

– provádění dohledu nad úvodním školením nových operátorů, hodnocení pracovního výkonu operátorů, rozvoj kompetencí Team Leadrů i jednotlivých operátorů

PROFIL KANDIDÁTA

– praxe ve vedení lidí (oblast výroby/interní logistiky)

– zkušenosti z automotive společnosti

– znalost AJ výhodou

– schopnost vést a motivovat druhé

– ochota pracovat ve 3-směnném provozu (pondělí – pátek)

NABÍZÍME

– 25 dní dovolené

– stravenky

– příspěvky do systému Cafeteria

– práce ve 3-směnném provoze (pondělí-pátek)

– práce v čistém prostředí

– nástup dohodou

Pokud splňujete požadavky a měli byste zájem dozvědět se více, pošlete mi prosím svůj životopis nebo napište na veronika.krcova@experis.cz

KONTAKT

Veronika Krčová
veronika.krcova@experis.cz