Rozpočtář/ka stavebních prací

Obor: Výroba a vývoj, Stavebnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Opava

Máte zkušenost se zpracováváním stavebních rozpočtů a rádi byste v této oblasti působili i nadále? Hledáte pracoviště s pohodovým kolektivem? Zašlete nám svůj životopis!

Pro našeho klienta zaměřujícího se na bytovou, občanskou i průmyslovou výstavbu, hledáme posilu do tříčlenného týmu rozpočtářů.

POPIS POZICE

Jaká práce na Vás čeká?

–  příprava a sestavování rozpočtů a jejich úprava
– realizace stavebních nabídek
– zpracovávání cenových kalkulací a přehledů jednotlivých zakázek
– jednání o cenách s dodavateli
– kompletace nabídek, příprava subdodávek

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

– máte VŠ/SŠ stavebního/technického směru
– máte minimálně 3 roky zkušeností ve stavebním průmyslu
– orientace ve stavebních výkresech
– orientace ve stavebních rozpočtech, materiálech a profesích

NABÍZÍME

Co Vám nabízíme?

– 5 týdnů dovolené
– zázemí firmy s dlouholetou tradicí
– stabilní příjem
– stravenky
– dovolenou v den narozenin

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz
+420 703 865 275