SPECIALISTA /KA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU – Chrášťany – až 30 000 Kč

Obor: Doprava a logistika, Zákaznický servis,
Lokalita: Hlavní město Praha, Středočeský,
Město: Chrášťany

Hledáme juniorní kandidáty, ketří by se rádi stali experty v zákaznickém servisu. Posilte tým jednoho z nejvýznamějčích poskytovatelů přepravních služeb.

POPIS POZICE

Co bude Vaším úkolem?

  • Vyřizování požadavků a dotazů našich stávajících i potencionálních zákazníků (nejde o žádný prodej!);
  • poskytování informací a rad o našich službách a produktech;
  • převážně telefonická a elektronická komunikace.

  • češtinu máte na úrovni rodilého mluvčího a k tomu se domluvíte anglicky (stačí B1);
  • máte dobré komunikační dovednosti;
  • jste trpělivá a empatická osoba;
  • v nestandardních situacích dokážete uvažovat a reagovat na ně;
  • máte dobré znalosti PC (MS Office).

NABÍZÍME

  •  Atraktivní finanční ohodnocení – až 30 000 Kč (dle zkušeností)
  •  Smlouva na dobu neurčitou
  •  Možnost profesního růstu
  •  Příjemný kolektiv
  •  Atraktivní balíček firemních benefitů:
  •  Stravenky 100 Kč
  •  Kurzy angličtiny
  •  Týden dovolené navíc
  •  Multisportka
  •  3 Sick days + 1 personal day
  •  Příspěvek na dopravu
  •  Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  •  Firemní akce
  •  Občerstvení na pracovišti
  • Firma zabezpečuje svozový autobus z/na metro Zličín a kupon na integrovanou pražskou dopravu ve své režii.

Pracoviště Praha západ – Chrášťany – 7 min. od metra Zličín, 20 min vlakem ze Smíchovského nádraží, velmi dobrý dojezd z Kladna, Berouna;

V případě zájmu o tuto pozici prosím o zaslání CV

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz