HR manažer – výrobní firma s unikátním produktem

Obor: Vyšší management, Personalistika a HR,
Lokalita: Středočeský,

Poradíte si s personálními výzvami ve výrobní firmě ? Jste zkušená, zodpovědná a pragmatická HR manažerka nebo manažer ve výrobní firmě? Používáte v práci běžně angličtinu, jste v kontaktu s kolegy v zahraničí ? Chcete být součástí významné globálně působící společnosti, která je ve svém oboru na špici technického vývoje ?
Pak tu máme příležitost, která by Vás měla zajímat

POPIS POZICE

– podporu otevřené a proaktivní kultury ve firmě

– vedení malého týmu spolupracovníků

– řízení komplexní agendy HR oddělení ve výrobní společnosti

– realizace strategických projektů v oblasti HR ve spolupráci s centrálou společnosti

– jednání s odbory

– podpora ředitele společnosti i ostatních členů top managementu v otázkách HR (HRBP agenda)

– měli byste mít praxi v oblasti řízení lidských zdrojů ve výrobní firmě

– nezbytná je zkušenost s působením ve firmě, která má centrálu v zahraničí

– bez velmi dobré aktivní znalosti angličtiny to nemá smysl zkoušet (už první rozhovor v  rámci výběrového řízení je celý v angličtině s rodilým mluvčím)

– stejně tak musíte umět česky nebo slovensky

– nesmíte se bát jít mezi dělníky, není to jen práce u kancelářského stolu

NABÍZÍME

– tato pozice je ve firmě, kterou neohrozila ani poslední ekonomická krize

– firma roste, porostete s ní

– příležitost se hodně naučit v kontaktu s mezinárodním prostředím

– součástí benefitů je i osobní automobil s hrazenými soukromými cestami

 Zaujala Vás naše nabídka? Pošlete nám tedy Váš strukturovaný životopis v angličtině spolu s motivačním dopisem. O výsledku výběrového řízení Vás budeme včas informovat.

KONTAKT

Jan Šindelář
Jan.Sindelar@experis.cz
+420739348798