COST CONTROLLING & REPORTING

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Na pozici budete zodpovědní za přesné, spolehlivé a včasné vykazování nákladů a jejich interpretaci

POPIS POZICE

• Pravidelné sestavování ročního budgetu a forecastu

• Zpracování OPEX nákladů

• Příprava OPEX-ových dohadných položek ve spolupráci s interními klienty

• Zpracování komplexní analýzy nákladů a jejich interpretace

• Příprava analýzy nákladů a výnosů a sledování přínosu projektů / vývoje produktů

• Zpracování a správa procesní dokumentace, pracovní postupy a šablony

PROFIL KANDIDÁTA

• Ekonomiské vzdělání

• Min. AJ na úrovni B2 (komunikace s holandskou centrálou)

• Předešlá zkušenost na podobné pozici

• Znalost MS Office – zejména Excel, Access a makra

• Orientace na cíl, analytické a kritické myšlení

NABÍZÍME

• 5 týdnů dovolené

• Stravenky

• 3 sick days

• Příspěvek na penzijní/životní připojištění

• Jsme parta, nejen kolegové z práce

• Zaměstnance vzděláváme chytře

• V začátcích Vás maximálně podržíme

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002