Project manager (LOP)

Obor: Výroba a vývoj, Vyšší management, Stavebnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Česká stavební firma, která si zakládá na kvalitě prováděných prací a osobním přístupu k investorům, momentálně hledá zkušeného projektového manažera či manažerku, kteří mají zájem vést projekty v divizi Lehkých obvodových plášťů.

POPIS POZICE

– Komplexní řízení stavebních zakázek (plánování, koordinace a kontrola průběhu stavebních prací)

– Orientace v rozpočtu a kalkulacích, sledování harmonogramu staveb

– Koordinace stavbyvedoucích, mistrů

– Přehled o několika stavbách najednou, zodpovědnost za výsledek projektů

– Vedení jednání s investory a dalšími účastníky výstavby (TDI, projektanti, úřady)

– Spolupráce s dodavateli

PROFIL KANDIDÁTA

– Vzdělání stavebního směru, autorizace v oboru vítána

– Praxe na pozici projektového manažera v pozemním stavitelství

– Znalost problematiky LOP

– Schopnost samostatného řízení výstavby, schopnost řízení pracovního týmu, organizační a komunikační dovednosti

– ŘP sk. B

– Znalost MS Office

NABÍZÍME

– Možnost podílet se na velkých projektech v Praze a okolí

– Práci v profesionálním kolektivu, podporu ze strany vedení

– Zázemí společnosti v generálních dodávkách staveb

– Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení

– Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku stavby

– Odborné vzdělávání

– Týden placené dovolené navíc

– Notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely + výhodný tarif pro rodinné příslušníky

– Služební automobil i k osobním účelům

– Firemní aktivity (v létě kola, sportovní den, v zimě lyžování, Vánoční večírek)

Pokud máte zkušenost v oblasti lehkých obvodových plášťů budov, neváhejte mi zaslat svůj životopis!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz