Materiálový plánovač – MS Excel specialist

Obor: Nákup a sourcing, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Nákup a sourcing,
Lokalita: Plzeňský,

Jste analytický člověk a máte zkušenosti z odvětví jako je např.: plánování materiálu, nákup materiálu, finanční analýzy? Umíte perfektně ovládat Excel a dorozumíte se anglicky na pokročilé úrovni?

Mám skvělou nabídku, která je více než zajímavá. Je hravá, rychlá, využijete analytické znalosti, ale také budete moci komunikovat se zahraničím.

POPIS POZICE

– tvorba prognóz a analýz z hlediska materiálu pro výrobní společnost
– sledování objemu výroby a objemu objednávek
– sbírání dat od zákazníků a prodejních organizací
– porovnávání hodnot materiálu ve skladu a navrhování řešení na jeho snižování a sledování obrátkovosti
– hodnocení a analýza objemu výrobního odpadu, koordinování a plánování nových výrobních projektů v rámci materiálu
– spolupráce se zákaznickým oddělením a materiálovými plánaři

PROFIL KANDIDÁTA

– min. SŠ vzdělání
– praktické zkušenosti v oboru finančních analýz nebo materiálové plánování případně nákupu materiálu
– znalost AJ (denní komunikace v rámci mateřské společnosti a s klienty)
– práce s PC – tvorba analýz v Excelu
– schopnost a ochota učit se novým věcem
– samostatnost, spolehlivost, pečlivost, iniciativní přístup
– organizační schopnosti, ochota spolupracovat
– dobré komunikační dovednosti
– ŘP sk. B

NABÍZÍME

– obědy zdarma
– 5 týdnů dovolené
– příspěvek na dojíždění
– příspěvek na penzijní pojištění
– jazykové a odborné vzdělávání
– flexibilní začátek a konec pracovní doby
– rodinné tarify

KONTAKT

Eva Zbořilová
Eva.Zborilova@manpower.cz
+420 730 580 999