GROUP TAX SPECIALIST

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha, Pardubický,

Máte zkušenosti z oblasti daní nebo účetnictví a nebaví vás rutina? Máme pro vás práci, kde se budete dívat na věci v souvislostech, využijete svoji kreativitu a metodicky povedete kolegy v oblasti daňové agendy. Pokud vás nabídka zaujala, dejte nám o sobě vědět a staňte se součástí našeho nadnárodního finančního týmu.

POPIS POZICE

Součástí náplně vaší práce bude:

– monitorovat daňovou agendu v jednotlivých zemích skupiny (ČR, Slovensko, Polsko, Bulharsko, Rusko a Filipíny)

-dohlížet na dodržování daňových pravidel a postupů zdanění v rámci skupiny

– spolupracovat a komunikovat s daňovými poradci a kolegy z finančních týmů z ostatních zemí (především e-mailem, přes Skype)

– podílet se na nadnárodních projektech

PROFIL KANDIDÁTA

Co od vás očekáváme:

– VŠ vzdělání – výhodou je ekonomické a finanční zaměření (v případě praxe z holdingových společností nám postačí SŠ vzdělání)

– orientaci v oblasti daní, případně účetnictví (výhodou je přehled v oblasti transferových cen)

– zvládnete se domluvit s kolegy v AJ

– umíte pracovat v Excelu (funkce, kontingenční tabulky budou výhodou)

NABÍZÍME

Pokud se dohodneme na spolupráci, získáte:

– práci, kde využijete svoji kreativitu, nečeká vás rutinamožnost načerpat nové zkušenosti a odborně růst

– fajn kolegy a nadřízeného, který se v oboru pohybuje již 20 let

– odpovídající finanční ohodnocení a bonusy navíc (až 3 platy ročně)

– řadu benefitů (např. stravenky v hodnotě 90 Kč, 1 týden dovolené navíc, 3 Sick Days, možnost Home Office, dárky při výročích, nápoje na pracovišti)

– možnost uplatnit znalost anglického jazyka a lekce angličtiny v rámci pracovní doby

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002