Administrativa – schvalování úvěrů v bance

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha – Anděl

Máte zkušenost s administrativou nebo v zákaznickém servisu? Rádi by jste rozvíjeli svou kariéru v přátelské bance a pomáhali zvyšovat spokojenost klientů? To jste tady správně – do oddělení BACK OFFICE hledáme posilu na pozici SPECIALISTA/ka SCHVALOVÁNÍ ÚVĚRŮ (žádný prodej!)

POPIS POZICE

Co bude Vaše práce?

  • · Budete zodpovídat za posouzení žádosti o spotřebitelský úvěr z distribučních sítí podle stanovených pravidel
  • · Komunikace s prodejci a klienty o konkrétních žádostech a poskytování podpory
  • · Zodpovídat za správné financování dle daných pravidel pro jednotlivé produkty
  • · Poskytovat informace a rady obchodním partnerům, výjimečně poskytovat informace klientům a žadatelům o úvěr

PROFIL KANDIDÁTA

Měli by jste mít:

  • · SŠ vzdělání s maturitou
  • · Alespoň 1-2 roky praxe v bance nebo zákaznickém servisu
  • · Uživatelská znalost práce s PC
  • · Komunikační dovednosti
  • · Ochota pracovat v režimu krátký-dlouhý týden (12h. směny vč.víkendů) – za příplatek
  • · Samostatnost, pečlivost a chuť do práce

NABÍZÍME

Jak Vás odměníme?

  • · Kariérní rozvoj v rámci banky– získání nové specializace
  • · Zajímavou fixní mzdu dle zkušeností
  • · Příplatky za směnný provoz
  • · Výkonnostní čtvrtletní bonusy
  • · Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • · Caffeteria (4 – 24 000 ročně dle odpracovaných let)
  • · 8 dní dovolené NAVÍC, (po 2 letech až 10 dní navíc)
  • · Flexipassy
  • · Multisportka
  • · Jazykové a jiné kurzy
  • · Slevy na produkty (výhodné úvěry…)
  • · Příspěvek na penzijko/ životko
  • · Společné aktivity – sport, teambuliding, firemní párty
  • · Káva, čaj, ovoce na pracovišti
  • · Krásné nové kanceláře na Andělu

Jestli Vás pozice zaujala, tak neváhejte, volné místo je pouze jedno!

Čekám na Vaše CV

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz