SENIOR ÚČETNÍ bez AJ

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Máte zkušenosti s finančním účetnictvím, práce Vás baví a chcete se v něm dále rozvíjet? U nás se o Vás postarají Ti nejzkušenější. Zaškolení na pozici je samozřejmostí. Nabízíme práci ve velké a stabilní společnosti s možností kariérního růstu.

Hledáme zejména zaměstnance, kteří nemají rádi klasické korporátní struktury, ale uznávají spíše lidský přístup, férové jednání, přátelský kolektiv, na který se můžou spolehnout a možnost podílet se na rozvoji společnosti, která má velké jméno na trhu s energiemi.

POPIS POZICE

Budete mít na starosti komplexní účetní agendu svěřené dceřiné společnosti, zejména:

– evidence, kontrola a účtování přijatých a vydaných faktur

– inventarizace dodavatelských účtů

– příprava a kontrola příkazů k úhradě, účtování banky

– spolupráce při zpracování daní (DPH a další)

– spolupráce na závěrkových operacích a auditu

– další účetní agendy podle schopností a kapacity kandidáta

PROFIL KANDIDÁTA

– ekonomické vzdělání

– máte praxi na pozici finanční účetní min. 3 roky

– máte chuť učit se novým věcem v rámci finančního účetnictví (hradíme celou řadu externích školení)

– jste velmi pečlivý/á, zodpovědný/á a samostatný/á

– zvládáte uživatelsky práci na PC, zejména MS Excel (vzorce, filtry, základní kontingenční tabulky)

NABÍZÍME

A co vám za to nabízíme?

– stabilní práci s pružnou pracovní dobou (od pondělí do pátku)

– získáte pracovní smlouvu v úspěšné a rozvíjející se firmě s dlouhodobou perspektivou

– dostanete prostor pro další kariérní růst

– každý měsíc vám přispějeme na kulturu, relaxaci, dovolenou nebo na důchod podle vašeho výběru

– dostanete stravenky v hodnotě 100 Kč na den

– odpočinete si ve firemní kavárně

– máte v práci k dispozici drobné občerstvení

– dovolená trvá celkem 5 týdnů v roce

– dotujeme kartu MultiSport – a můžete ji dostat i pro rodinu nebo kamarády

– ušetříte za elektřinu a plyn – díky zaměstnaneckému tarifu pro vás a další 3 místa

– za doporučení nového kolegy dostanete 16.000 korun

– užijete si velkolepé firemní akce – např. hudební festival s cateringem, vánoční večírek v pražském klubu SaSaZu aj.

– pobavíme vaše děti – organizujeme pro ně třeba letní příměstské tábory, dětský den, mikulášskou besídku

– budete pracovat v moderní, čisté a klimatizované kanceláři v Paláci Archa (naproti Bílé Labuti) – minutu od tramvaje, 3 minuty z metra, vlaku nebo autobusu.

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002