HLAVNÍ FINANČNÍ ÚČETNÍ – Praha Čakovice

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

Od roku 1999 se staráme, aby naši zákazníci dostávali jen to nejlepší z naší produkce. Jelikož naší hlavní činností je zpracování především čerstvých mořských ryb, klademe důraz na rychlost, kvalitu a flexibilitu. Tým lidí, kteří nám pomáhají těchto požadavků dosáhnout, jsou naším základním bohatstvím.

Pro nás nejsou naši zaměstnanci jen osobním číslem, lidským zdrojem, nebo anonymním článkem výroby. Pro nás jsou především lidmi, kolegy a platnými členy našeho týmu!

POPIS POZICE

  • Nastavování pravidel chodu účetního oddělení ( 1 podřízený – junior účetní )
  • Kompletní zpracování účetnictví dle platné legislativy: účtování přijatých a vydaných faktur včetně zahraničních, pokladních dokladů, bankovních výpisů, mezd, interních dokladů, skladových zásob …
  • Řešení složitějších účetních operací
  • Příprava vzájemných zápočtů včetně zaúčtování
  • Měsíční kontrola správnosti účtování, kontrola saldokonta
  • Vyhotovení měsíční a roční účetní závěrky společnosti
  • Vypracování pravidelných reportů pro vedení společnosti
  • Komunikace s odběrateli, dodavateli a dalšími externími subjekty (FÚ, banka, Celní úřad, …)
  • Organizace platebního styku společnosti
  • Evidence majetku společnosti – zařazování, vyřazování, prodej, účtování odpisů
  • Vypracování přiznání k DPH včetně KH a SH, silniční dani a spotřebním daním
  • Příprava podkladů pro DPPO
  • Zpracování statistických výkazů pro ČSÚ a výkazů INTRASTAT
  • Spolupráce s auditorem a daňovým poradcem společnosti, příprava podkladů pro audit

PROFIL KANDIDÁTA

  • Ekonomické vzdělání
  • Znalost českých účetních standardů
  • Zkušenosti se zpracováním účetnictví v systému SAP
  • AJ na komunikativní úrovni

NABÍZÍME

  • Čerstvé mořské ryby za ceny, za které je jinde neseženete
  • Dotované občerstvení na pracovišti
  • Možnost profesního i odborného růstu
  • Stravenky, 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na vzdělávání apod.

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002