FINANČNÍ ÚČETNÍ (vhodné i pro juniory)

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,

POPIS POZICE

– zpracování přijatých a vydaných faktur

– kontrola nákladů

– banka, platby

– pokladna, cestovní náhrady

– časová rozlišení, podpora závěrkových operací

– úzká spolupráce s Finanční manažerkou společnosti

PROFIL KANDIDÁTA

– ekonomické vzdělání

– komunikativní znalost anglického jazyka (hlavně se nebát mluvit, v AJ Tě podpoříme placenými kurzy)

– zkušenost s účetnictvím min 1-2 roky

NABÍZÍME

– zázemí menší, ale velice úspěšné společnosti

– být součístí menšího kolektivu 18 lidí

– kariérní rozvoj

– plně hrazené jazykové kurzy

– 5 týdnů dovolené, stravenky (100 CZK), Multisport kartička

– možnost lekcí golfu

– flexibilní začátek pracovní doby

– notebook, mobil

– odborné  vzdělávání v oblasti účetnictví, příspěvek na certifikace apod.

KONTAKT

Iva Zavadilová
Iva.Zavadilova@experis.cz
+420730162002