Hledáme SPECIALISTY BOZP a PO

Obor: Bezpečnost a ekologie, Bezpečnost a ekologie,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha

Významná společnost působící přes 25 let na českém trhu v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany nyní rozšiřuje tým svých specialistů! Skvělá příležitost, pokud disponujete kvalifikací OZO BOZP i OZO PO.

POPIS POZICE

– Práce na projektech outsourcingu BOZP a PO

– Poskytování odborného poradenství klientům z různých oborů

– Další související služby klientům (kontrola pracoviště, zpracování dokumentace, školení atp.)

PROFIL KANDIDÁTA

– Zkušenost v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany

– OZO BOZP dle zák. 309/2006 Sb.

– OZO PO (TPO) dle zák. 133/1985 Sb.

– ŘP sk. B

– Samostatnost, proaktivita

NABÍZÍME

– Finanční ohodnocení odpovídající praxi a odbornosti, bonusy

– Maximální flexibilitu v plánování pracovní doby, home office

– Pestrou práci (co klient, to originál)

– Služební automobil i pro soukromé účely

– Odborné vzdělávání a rozšiřování kvalifikace

– Firemní akce, workshopy

– Stravenky, notebook, mobilní telefon

Zašlete mi svůj životopis a využijte možnost odborného růstu v jedné z největších firem v oboru!

KONTAKT

Jana Prchalová
jana.prchalova@experis.cz