Inženýr zákaznické kvality

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Nový Jičín, Ostrava

Hledáme inženýry zákaznické kvality pro našeho klienta. Hledáme jak absolventy, tak již zkušené profesionály. Pokud je oblast Nového Jičína pro Vás dostupnou lokalitou (příspěvek na dopravu je samozřejmostí), neváhejte, zašlete svůj životopis. Čeká Vás atraktivní finanční ohodnocení a bonusový systém.

POPIS POZICE

– kontakt pro zákazníka pro oblast kvality a zajištění jeho požadavků

– řešení reklamací a rozbory reklamovaných výrobků

– vzorkování a předkládání dokumentace ke schválení PSW/EMPB

– sledování kvalitativních ukazatelů výroby

– vypracování nápravných opatření s cílem zlepšování procesu

– spolupráce se všemi podpůrnými útvary za účelem zlepšení kvality a efektivnosti výroby

– hodnocení a schválení vývojových etap programu související v konečných fázích vývoje pro rozběh výroby

– podpora náběhu změn ve výrobě

– VŠ vzdělání v oboru kontroly a řízení jakosti, případně VOŠ nebo SŠ technického směnu

– zkušenosti v oblasti kvality – nejlépe v automobilovém průmyslu

– dobrá znalost práce na PC MS Office – Excel, Word, Outlook atd.

– účinná komunikace na všech úrovních a práce v týmu

– znalost AJ slovem i písmem (další jazyk výhodou)

– organizační, plánovací a prezentační dovednosti

– znalost nástrojů kvality – APQP, PPAP, FMEA, normy, metodiky a systémy pro automobilový průmysl, znalost VDA standardů výhodou, znalost čtení výkresů

– řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat

NABÍZÍME

– Zázemí silné mezinárodní společnosti

– Motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém

– Nadstandardní zaměstnanecké benefity (příspěvek na dopravné, až 5 týdnů dovolené, příplatky na stravování, životní a penzijní připojištění a další)

– Možnost odborného a kariérního růstu

– Pracoviště vybavená špičkovou technikou

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz