Aplikační administrátor

Obor: IT správa, IT správa,
Lokalita: Jihomoravský,
Město: Brno

Máš zkušenosti se psaním selektů v SQL a správou aplikačních serverů? Přihlaš se! Hledám nového specialistu do týmu, který bude mít na starost interní aplikace naší společnosti.

Jsme společnost, která vyvíjí a upravuje finanční systémy podle potřeb svých zákazníků. Celkově máme přes 40 týmů a 11 poboček po celém světe!

POPIS POZICE

Ve společnosti máme 2 týmy – jeden s end-to-end zodpovědností buď za danou zemi (ČR, SK, Čína, Amerika) nebo za daný modul, který se používá ve více zemích najednou (Indie, Indonesie, Filipíny, Vietnam, Kazachstan). Nebudeš jen zpracovávat tickety, ale tvojí starostí bude i nasazování, automatizace, komunikace s ostatními týmy apod.

Na čem budeš pracovat?

  • Většina našich aplikací je psaná v Javě, běžíme na databázích od Oracle, v naprosté většině případů na Linuxu. Používáme aplikační server Weblogic, webový server Apache a na automatizaci se může hodit Bash nebo Python

PROFIL KANDIDÁTA

Co je potřeba mít?

  • Zkušenost na obdobné pozice
  • Základy práce s Weblogic a Apache
  • Angličtina na úrovni B2 (komunikativní angličtina)

NABÍZÍME

Co ti za to nabídneme?

  • Roční bonus do 45%
  • Podíl z celkového výdělku společnosti
  • Extra týden dovolené navíc (25 dní dovolené)
  • 2 sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Pracovní notebook a mobilní telefon
  • A škálu dnes již tradičních benefitů (stravenky, lekce angličtiny, příspěvek na penzijní připojištění,…)

KONTAKT

Jana Hronovská
jana.hronovska@experis.cz