Asistent/ka – Sales support

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Stavebnictví,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Administrativa a telefonování je přesně to co Vás naplňuje?
Spolupráce s obchodníky Vám není cizí?
Máte chuť být součástí společnosti, která je na vzestupu a nabízí opravdu zajímavou profesní příležitost?

Čtěte dále!

POPIS POZICE

– aktivní komunikace s obchodním oddělením
– správa objednávek
– potřebná komunikace se zákazníky společnosti (investoři, stavební firmy, projektanti, architektonická studia aj. )
– zajišťování nutné administrativy pro správný chod obchodního oddělení
– aktualizace cenových nabídek

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání stavebního směru (SŠ, VŠ)
– znalost práce na PC – aktivní uživatel
– zkušenosti na obdobné pozici vítány
– aktivní přístup k práci
– samostatnost, svědomitost, schopnost dotahovat věci do konce
– chuť učit se novým věcem
– čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME

– lákavé finanční ohodnocení jak ve fixním platě tak v provizích, které ovlivníte svou pílí
– notebook a mobilní telefon samozřejmostí
– smlouva na dobu neurčitou
– 5 týdnů dovolené
– stravenky

Chybí Vám v nabídce benefitů něco? Vše je otázkou diskuse – jsme otevřeni Vašim představám..

Zaujala Vás pozice? Jsme schopni nabídnout více než je uvedeno v textu – pošlete Váš životopis a přijďte si s námi popovídat o detailech nabízené pozice.

Váš životopis uvítáme na emailu: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz