Obchodní zástupce (jedinečný stavební produkt)

Obor: Výroba a vývoj, Obchod,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Máte vzdělání stavebního směru?
Baví Vás oblast obchodu?
Máte chuť být součástí společnosti, která je na vzestupu?

Pak tato příležitost může být tou pravou šancí právě pro Vás!

POPIS POZICE

– aktivní komunikace s našimi klienty (projektanty, architekty, investory)
– zpracování poptávek, výjezdy na stavby
– komunikace ohledně obchodně-technického řešení
– komunikace s dalšími odděleními společnosti (příprava výroby aj.)

PROFIL KANDIDÁTA

– vzdělání technického směru (SŠ, VŠ)
– zkušenost s obchodní činností (min. 3 roky praxe)
– aktivní přístup k práci
– samostatnost, svědomitost, schopnost dotahovat věci do konce
– chuť učit se novým věcem
– čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME

– možnost nabízet našim zákazníkům řešení, které má smysl
– flexibilní pracovní dobu
– nadstandardní finanční ohodnocení jak ve fixním platě tak v provizích, které ovlivníte svou prací
– služební auto i k soukromým účelům
– notebook a mobilní telefon samozřejmostí
– smlouva na dobu neurčitou
– 5 týdnů dovolené

Zaujala Vás pozice? Jsme schopni nabídnout více než je uvedeno v textu – pošlete Váš životopis a přijďte si s námi popovídat o detailech nabízené pozice.

Váš životopis uvítáme na emailu: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz