Správa a vymáhání pohledávek

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Zákaznický servis,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Příbor

Hovoříte anglicky? Komunikovat v angličtině napříč celým světem je pro Vás výzvou?
Čtení faktur, práce s Excelem a čísly je přesně to co Vás baví?
Jen tak Vás něco neodradí a nevykolejí?

Pak tato pozice pro nadnárodní společnost může být pro Vás opravdu skvělou příležitostí.

POPIS POZICE

Do menšího týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude:
– mít na starost vymáhání pohledávek a správu účtů
– zajišťovat komunikaci se zákazníky společnosti
– pracovat v našich interních systémech
– bude spolupracovat s dalšími odděleními naší společnosti (péče o zákazníky, finanční účtárna)

PROFIL KANDIDÁTA

Velkou výhodou je pokud:
– se orientujete ve finančních výkazech
– máte smysl pro detail
– máte komunikaci na vysoké úrovni a máte přesvědčivou argumentaci
– máte zkušenosti z obdobné pozice

NABÍZÍME

Nabízíme Vám:
– práci na hlavní pracovní poměr
– odpovídající mzdové ohodnocení
– místo pracoviště v Příboře
– dotované stravování
– podporu sportovních aktivit

Zaujala Vás pozice? Prosím o zaslání Vašeho životopisu na email: monika.zemanova@experis.cz

KONTAKT

Monika Zemanová
monika.zemanova@experis.cz