Investiční specialista výrobních zařízení

Obor: Výroba a vývoj, Výroba a vývoj,
Lokalita: Moravskoslezský,
Město: Ostrava

Do výrobní automotive firmy působící v Ostravě hledáme kandidáta na pozici Specialista investic.

POPIS POZICE

Jaká bude Vaše náplň práce?

Úplné zastřešení investičních projektů výrobních zařízení od vytvoření návrhu rozpočtu, harmonogramu, uzavírání smluv s dodavateli, přes vedení projektového týmu až po instalaci zařízení. Budete se hodně pohybovat ve výrobě a komunikovat s kolegy z různých oddělení.

PROFIL KANDIDÁTA

Jaký by měl být Váš profil?

– máte alespoň 3 roky zkušenosti z výrobní společnosti na obdobné pozici

– orientujete se ve výkresové dokumentaci

– vaše angličtina je na pokročilé úrovni

– máte přehled v zákonech a předpisech investiční výstavby

NABÍZÍME

Co Vám můžeme nabídnout?

– týden dovolené navíc

– příspěvek na penzijní a životní pojištění

– dotované stravování

– měsíční docházkový bonus

– příspěvek na sport a kulturu

KONTAKT

Dominika Hlavová
dominika.hlavova@experis.cz