Obchodní a eventový manažer

Obor: Vyšší management, Marketingová komunikace a PR,
Lokalita: Olomoucký, Moravskoslezský,
Město: Krnov, Opava, Jeseník, Šumperk

Baví Vás obchod a zároveň marketing a PR? Tato pozice kombinuje obojí. Pokud máte s těmito oblastmi bohaté zkušenosti, využijte je na manažerské pozici ve velice příjemném pracovním prostředí špičkového rezortu. Čeká na Vás nejen spoustu nových zkušeností, milý personál, ale také nádherná okolní příroda. Věříme, že práce se stane Vaší každodenní radostí.

POPIS POZICE

• vedení týmu a zodpovědnost za veškerou agendu obchodního oddělení
• plánování, příprava a pořádání akcí různého typu ( kongresy, vzdělávací akce, teambuildingy, oslavy),
včetně vyhodnocení přínosů těchto akcí pro podnik
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, získávání nových potenciálních klientů, Key Account Management, Customer Relationship Management
• nastavení plánů propagace a komunikace ( tvorba PR materiálů, reklamní kampaně), jejich plnění a dodržování finančních limitů, spolupráce s cestovními agenturami a externími dodavateli
• cenotvorba, návrhy pobytových a individuálních balíčků

PROFIL KANDIDÁTA

• SŠ vzdělání ( VŠ výhodou )
• znalost legislativy v oblasti ochrany spotřebitele a regulace reklamy
• znalosti a dovednosti z oblasti marketingu a PR
• zkušenost s vyjednáváním obchodních podmínek, včetně přípravy a uzavírání smluvní dokumentace
• praxe v oblasti poskytování služeb min. 5 let (ideálně v oblasti cestovního ruchu), zkušenosti s vedoucí pozicí výhodou
• nadstandardní komunikační a prezentační dovednosti
• samostatnost, proaktivnost, inovativní myšlení
• organizační schopnosti, flexibilita
• zodpovědný a pečlivý přístup k práci

NABÍZÍME

• práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí
• profesionální zázemí a stabilní zaměstnání
• široké spektrum zaměstnaneckých benefitů: týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci, kulturu a tělovýchovu, zaměstnanecké slevy na lázeňské procedury, firemní společensko-kulturní akce, stabilizační a jubilejní odměny

KONTAKT

Michaela Hýblová
michaela.hyblova@experis.cz