Administrativa v bance – vhodné pro absolventy

Obor: Ekonomika, účetnictví, bankovnictví, Administrativa, Ekonomika, účetnictví, bankovnictví,
Lokalita: Hlavní město Praha,
Město: Praha 5 – Anděl

Právě posilujeme tým na písemnou komunikaci s klienty banky a hledáme šikovné kolegy/ kolegyně, které budou řešit požadavky klientů s úsměvem. Předchozí zkušenosti nejsou pro nás klíčové, chuť do práce ano! Vše Tě naučíme. Tak neváhej…

POPIS POZICE

Co bude tvoje práce?

• Zpracování příchozí komunikace od klientů z různých kanálů: emaily, dopisy, Facebook, Chat
• Řešení požadavků a dotazů klientů související s daným produktem
• Zpracování stížností klientů (dohledání příčin a objasnění klientovi)
• Administrativa: např. dohledání plateb, výmazy osobních údajů, informace k registrům, komunikace s pojišťovnou, zasílání formulářů,
• Poskytování informací o aktuálních nabídkách společnosti
• Archivace korespondence, dokumentů a dokladů
• Spolupráce s kolegy z jiných oddělení

PROFIL KANDIDÁTA

Jaké jsou naše požadavky?

• SŠ s maturitu – podmínkou
• Uživatelská znalost práce s PC, dobrá úroveň psaní na PC
• Velmi dobré komunikační schopnosti zejména skvělý psaný projev v českém jazyce
• Pozitivní orientace na klienta
• Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
• Schopnost rychle se učit a orientovat se v nových informacích
• Flexibilita, pozitivní přístup ke změnám

NABÍZÍME

Jak Tě odměníme?

  •  Motivační peníze – fix + bonusy
  •  8 dní dovolené NAVÍC, po2. letech 30 dní (6 týdnů)
  •  Stravenky
  •  Flexipassy – po zkušební době 1000Kč za odpracovaný kvartál
  •  Příspěvek na dovolenou a osobní rozvoj (4000 Kč v prvním odpracovaném roce)
  •  Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  •  Voda, káva, čaj na pracovišti zdarma
  •  Společenské akce pro zaměstnance
  •  Výraznou podporu profesního růstu a seberealizace
  •  Příjemné moderní pracovní prostředí (v centru Prahy)
  •  Akční a velice příjemný kolektiv napříč celou společností
  •  Individuální přístup ke každému zaměstnanci

Těšíme se na tvoje CV. Odpověď je samozřejmostí. Tak neváhej a pošli životopis.

KONTAKT

Martina Knoblochová
martina.knoblochova@experis.cz